Ünlü Divan Şefleri Sihirli Dokunuşlarıyla Divan Lokanta’da

Divan Grubu, Türkiye’nin lezzet haritasında önemli bir yere sahip olan farklı bölgelerin sevilen lezzetlerini İstanbul’da deneyimleme şansı sunuyor. Divan Mersin, Gaziantep, Adana ve Ankara Çukurhan otellerinin şefleri tarafından hazırlanan menüler, Şubat ayından Mayıs sonuna kadar her ayın üçüncü haftası Divan İstanbul içerisinde yer alan Divan Lokanta’da tat dedektiflerini bekliyor. Lezzet yolculuğu 19-25 Şubat tarihleri arasında Divan Mersin Şefi’nin hazırladığı menüyle Divan Lokanta’da başlıyor.

14 Şubat 12:52

Türkiye’nin farklı yörelerine ait mutfak lezzetlerini restoranlarına taşıyarak farklı deneyimler yaşatan Divan Grubu, lezzet reçetelerinin sahibi şeflerini Şubat ayından Mayıs sonuna kadar her ay Divan İstanbul’da ağırlamaya hazırlanıyor. Divan Mersin, Gaziantep, Adana ve Çukurhan otellerinin şefleri tarafından hazırlanan menüler, her ay seçilen bölgenin en özel lezzetleriyle misafirlerini ile buluşturacak.

Türkiye’nin lezzet haritasında yolculuğa çıkmak isteyenler 19- 25 Şubat tarihleri arasında Divan Mersin Şefi’nin hazırladığı özel menü Divan Lokanta’da sizleri bekliyor.

Divan şeflerinin usta ellerinden çıkan Mersin, Gaziantep, Adana ve Ankara mutfağının eşsiz lezzetleri Divan Lokanta'da sizi bekliyor.

19- 25 Şubat Divan Mersin Şefi

19-25 Mayıs Divan Çukurhan Şefi;

19-25 Mart Divan Gaziantep Şefi

19-25 Nisan Divan Adana Şefi

bölgelerinin en özel lezzetlerinden oluşturdukları menüleri Divan Lokanta’da lezzet kaşiflerinin beğenisine sunacak.


TAV