Ünü sınırları aşan Türk markalar Mandarin Oriental, Bodrum’u tercih ediyor.

Bodrum Yarımadası’nın en büyüleyici koyu olan Cennet Koyu’nda yer alan Mandarin Oriental, Bodrum lüks alışverişin değişmeyen adresi olmaya devam ediyor.

26 Haziran 00:14

DÜNYACA ÜNLÜ MARKALAR MANDARIN ORIENTAL, BODRUM’U SEÇİYOR

Bodrum Yarımadası’nın en büyüleyici koyu olan Cennet Koyu’nda yer alan Mandarin Oriental, Bodrum lüks alışverişin değişmeyen adresi olmaya devam ediyor. Mandarin Oriental, Bodrum çatısı altında yer alan ve aralarında Hermès ve Chanel gibi dünyaca ünlü birçok markanın yer aldığı şık mağazalara, ünü sınırları aşan seçkin Türk markalar eşlik ediyor.

Lüks ve ayrıcalıklı tatil deneyiminin değişmeyen adresi olan Mandarin Oriental, Bodrum, aynı zamanda dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Bu sezon kapılarını ilk kez açan dünyanın önde gelen lüks segment saat markası Audemars Piguet, İtalyan lüks modanın öncülerinden Brunello Cucinelli ve bir moda ikonu olan Hermès ile birlikte 30’a yakın marka çok özel yaz kreasyonları ile Mandarin Oriental, Bodrum misafirlerine yine çok renkli ve mükemmel bir deneyim sunuyor. Fransa’da doğup lüks bir markaya dönüşen Chanel, dünyanın ilk tılsım mücevher markası Bee Goddess, ünlü deri tekstil markası Adamo, plaj giyim markaları arasında öne çıkan Eres ve Moeva, Mandarin Oriental, Bodrum misafirlerine eşsiz bir alışveriş keyfi yaşatırken Missoni, Orlebar Brown, La Perla, Jacadi, Fiolas ve Vilebrequin gibi bir çok ünlü marka da Mandarin Oriental, Bodrum’da alışveriş tutkunlarıyla bir araya geliyor.  

Ünü sınırları aşan Türk markalar Mandarin Oriental, Bodrum’u tercih ediyor

Mandarin Oriental, Bodrum’un zengin marka skalasında dünyaca ünlü markalara Türkiye’nin güçlü isimleri eşlik ediyor. 1934’den bugüne ülkemizin köklü markaları arasında yer alan Vakko, tasarımlarıyla tüm dünyanın dikkatini çeken Sevan Bıçakçı, en saygın mücevher markaları arasında yer almayı başaran Molu, tamamı el emeğiyle dokunan ve Mezopotamya mitlerinden ilham alan Urartu Halı, Türk modasının duayen ismi Dilek Hanif, modern tasarımlarıyla dikkat çeken Raisa & Vanessa, dünyaca ünlü markalardaki tasarımlarıyla adını duyuran Serena Uziyel, Türkiye'nin en ünlü hazır giyim markalarından Beymen ile birlikte Sır Maison, Vision Sunglasses ve Imannoor Mandarin Oriental, Bodrum’da yerli ve yabancı misafirlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Mandarin Oriental, Bodrum lüks alışverişin değişmeyen adresi olma iddiasını her sezonda olduğu gibi bu sezonda da sürdürüyor.

Güçlü Marka Karması

Mandarin Oriental, Bodrum’un güçlü marka karmasında yer alan; Adamo, Audemars Piguet, Bee Goddess, Beymen, Brunello Cucinelli, Chanel, Dilek Hanif, Eres, Fiolas, Hermès, Imannoor, Jacadi, La Perla, Missoni, Moeva, Molu, Orlebar Brown, Raisa & Vanessa, Serena Uziyel, Sevan Bıçakçı, Sır Maison, Urartu Halı, Vakko, Vilebrequin ve Vision Sunglasses alışveriş tutkunlarını bekliyor.      

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV