Uzunya’da Bahar Çoşkuyla Kutlandı

Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Banu Alp’in kızı İpek Alp önderliğinde Burak Yavuz Kayacı ve Ayşe Naz Tozar’ın organizasyonuyla bu sene ilki gerçekleşen “Uzunya Bahar Şenliği” renkli görüntüler eşliğinde sona erdi.

23 Mayıs 12:47

İstanbul’un en güzel koylarından biri olan Uzunya’da gerçekleştirilen “Uzunya Bahar Şenliği” ziyaretçilerine unutamayacakları bir gün yaşattı. 21 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilen şenliğe her yaş grubundan misafirler yoğun ilgi gösterdi. Minik misafirler kendilerine ayrılan özel alanlarda palyaçolar eşliğinde keyifli anlar yaşarken aileleri seçkin markaların stantlarında alışveriş imkanı buldu. Gelirin bir kısmı “Mutluluğun Adresi” ve “LÖSEV” derneklerine bağışlanan etkinlikte misafirler, seramik boyama, kum heykel sanatı, cam üfleme ve heykeltıraş gibi birçok workshop ile de sanata doydu.

 

Cemiyet ve Sanat Hayatının Önemli İsimleri Uzunya’da Buluştu

Cemiyet ve sanat dünyasını önemli isimlerini buluşturan şenlikte; Banu Alp, Yelda Tiftik, Nilgün Gülen, Reyhan İpekel, Berrin Okçu, Emel Acar, Yaşar İpek, Elçin – Oğuz Dağlaroğlu gibi birçok ünlü isim yerini aldı. İlki gerçekleştiren “Uzunya Bahar Şenliği”nin önümüzdeki yıllarda gelenekselleşmesi planlanıyor.


TAV