VSY Biotechnology Strateji Toplantısı’nda bir araya geldi

VSY Biotechnology Ailesi her yıl geleneksel olarak düzenlediği Strateji Toplantısı’nda bir araya geldi. Yöneticilerin sunumlar gerçekleştirdiği Strateji Toplantısı'nda şirketin bugünkü durumu ve gelecek hedefleri anlatıldı.

12 Ocak 10:29

BAŞARILI ŞİRKETLERİN YOL HARİTASI İNSAN KAYNAKLARINDAN GEÇİYOR

Strateji toplantısında özel demeç veren VSY Biotechnology CEO'su Dr. Ercan Varlıbaş, VSY Biotechnology Ailesi'nin üyeleri ile el ele vererek oluşturulan sinerji ile birlikte şirketin gelişimine katkı sağlamaya devam edeceklerini belirterek, şirketin insan kaynakları yönetimine yönelik çalışmaları hakkında şu bilgileri verdi:

“Bir şirketin en önemli varlığı çalışanlarıdır. Kurumumuza bağlıyız, işimize sahip çıkıyor ve en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Oluşturulan sinerji ile verimliliğimizi daha da üst seviyelere çıkaracağız. İşimizi yaparken dünyadaki trendleri de takip ederek, ekiplerimizin her zaman daha iyi olmasını sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Tüm iş süreçlerinin takibi, yönetimi ve gerekli alanlardaki iyileştirmeler ana konularımız arasında. İş süreçlerimizin daha da iyileştirilmesi ve kolay yönetimi için ERP sistemini etkin bir şekilde kullanıyoruz. İnsan Kaynaklarımız tarafından yapılan verimlilik değerlendirmeleri, performans yönetimi gibi istatistiki çalışmalar da şirketimizin bu alanda kat ettiği yolu gözler önüne seriyor.

YETENEK YÖNETİMİ TRENDİNE AYAK UYDURMAK ŞART!

Son dönemde insan kaynakları alanında dünyadaki başlıca trendlerden biri “yetenek yönetimi” Yetenek Yönetimi İnsan kaynaklarının stratejik bir dalı. Yetenekli, yüksek potansiyele sahip insanlarla çalışılması, onların gelişimine katkıda bulunulması ve istikrarlı bir birliktelik oluşturulması da şirketlerin başarı yolunda önem vermesi gereken konular arasında."

İnsan Kaynakları Müdürü Buket Yalçın da VSY Biotechnology'nin uluslararası arenada dünyanın en büyükleriyle yarışan bir şirket olmasında; şirketin insan kaynaklarına ve kurumsal iletişime verdiği önemin çok büyük bir payı olduğunu söyledi.

EMEKTARLAR PLAKETLERLE ÖDÜLLENDİRİLDİ

VSY Biotechnolgy bünyesinde 5, 10, 15 yıldır yer alan emektar çalışanlar da ödüllendirildi. VSY Biotechnology CEO'su Dr. Ercan Varlıbaş, uzun yıllardır VSY Biotechnology'de görev yapan çalışanlara plaketlerini teslim etti.

VSY Biotechnology çalışanları toplantının ardından canlı müzik eşliğinde düzenlenen yemekte keyifli saatler geçirdiler. Toplantıya şirketin yaklaşık 300 çalışanı katıldı.


TAV