Wyndham Almanya’daki ilk Ramada Encore otelini Münih’te açtı

Wyndham Hotels & Resorts, Ramada Encore by Wyndham Munich Messe’nin açılışını duyurdu. Aspire Hotel Group ortaklığında açılan otel, Almanya’da Ramada Encore by Wyndham markasıyla açılan ilk otel olmasının yanı sıra Avrupa, Orta Doğu, Avrasya ve Afrika (EMEA) bölgesindeki en büyük Ramada Encore by Wyndham oteli olma özelliği de taşıyor.

23 Şubat 17:18

Wyndham Almanya’daki ilk Ramada Encore otelini Münih’te açtı

Ramada Encore by Wyndham Munich Messe, EMEA bölgesindeki en büyük Ramada Encore oteli olma özelliği taşıyor

Wyndham Hotels & Resorts, Ramada Encore by Wyndham Munich Messe’nin açılışını duyurdu. Aspire Hotel Group ortaklığında açılan otel, Almanya’da Ramada Encore by Wyndham markasıyla açılan ilk otel olmasının yanı sıra Avrupa, Orta Doğu, Avrasya ve Afrika (EMEA) bölgesindeki en büyük Ramada Encore by Wyndham oteli olma özelliği de taşıyor. 366 odalı Ramada Encore by Wyndham Munich Messe hem iş, hem de tatil amaçlı seyahat edenlere hitap ediyor. Otelin tasarımında modern konforlar ve çağdaş bir şıklık öne çıkıyor. Münih Fuar Merkezi ile şehrin en büyük alışveriş merkezi Riem Arcaden’e yürüme mesafesinde yer alan ve aynı zamanda Münih Havalimanı’na kolay erişim imkanı sunan Ramada Encore by Wyndham Munich Messe’de evcil hayvan da kabul ediliyor. Otelin sunduğu diğer olanaklar arasında ücretsiz WiFi, çamaşırhane, ücretli otopark, modern bir spor salonu ve tesis içi restoran bulunuyor.

Ramada Encore by Wyndham markası canlılığı, enerjisi ve erişilebilirliğiyle tanınıyor. Çağımızın gezginlerine hitap edecek şekilde her biri benzersiz olarak tasarlanan Ramada Encore by Wyndham otellerinde, her ayrıntısı incelikle düşünülmüş misafir odalarının yanı sıra misafirlerin dinlenebileceği, yenilenebileceği, iletişim kurabilecekleri ve konaklamalarının her dakikasının keyfini çıkarabilecekleri çok amaçlı ortak alanlar bulunuyor.

Wyndham Hotels & Resorts ve Aspire Hotel Group’un Aspire Elements Reutlingen Trademark Collection by Wyndham ve Aspire Castillio Reutlingen Trademark Collection by Wyndham gibi Almanya’daki diğer bazı yeni projelerde de ortaklıkları bulunuyor.

"Wyndham ile olan harika iş birliğimizden ve bize sağladıkları güvenden büyük bir heyecan duyuyorum. Aspire Hotel Group olarak Almanya’daki ilk Ramada Encore by Wyndham otelinin açılışını gerçekleştirmek bizim için bir onur kaynağı. Otelimiz, bu genç ve gelişen markanın EMEA’daki en büyük tesisi olma özelliği taşıyor. Başta Super 8 markasıyla olmak üzere geçmişteki iş birliklerimizde edindiğimiz olumlu tecrübeler bu ortaklığın hayata geçmesine yardımcı oldu. Ramada Encore’un bütüncül konsepti bizi gerçekten etkiledi ve olağanüstü konaklama deneyimleri sunma kararlılığımızla tam bir uyum sağladı."

“Bu ortaklığı hayata geçirdikleri için Andreas ve Aspire Hotel Group ekibini tebrik ediyorum. Globaldeki hacmimiz, büyüklüğümüz ve sadakat programımızla bir yandan onların varlıklarına değer katarken, misafirlere de Almanya’da ve başka yerlerde olağanüstü seçenekler sunmayı bekliyoruz. Ramada Encore by Wyndham Munich Messe’nin açılışı, inovasyona, mükemmeliyete ve sürdürülebilirliğe yönelik olarak paylaştığımız kararlılığa Avrupa’nın kalbindeki bir örnek teşkil ediyor.”

Munich Messe’nin açılışına inovasyon ve sürdürülebilirlik damga vuruyor.

Ramada Encore by Wyndham Munich Messe’nin açılışına inovasyon ve sürdürülebilirlik damga vuruyor. Aspire Hotel Group ve Wyndham HotelsAspire Hotel Group ve Wyndham Hotels & Resorts, misafirlere modern ve kolaylık sağlayan bir deneyim & Resorts, misafirlere modern ve kolaylık sağlayan bir deneyim  sunmak için yüksek teknolojiden destek aldı. Misafirler, odalarına yerleşmeden önce giriş işlemlerini resepsiyonda veya self check resepsiyonda veya self check--in bankolarında gerçekleştirebiliyor. Aynı zamanda ESG rehberleri ve in bankolarında gerçekleştirebiliyor. Aynı zamanda ESG rehberleri ve sürdürülebilir ürünler gibi çevre dostu girişimler de otsürdürülebilir ürünler gibi çevre dostu girişimler de otelin operasyon felsefesinde önemli yer tutuyor.

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV