Wyndham Grand İzmir Özdilek’te Ramazana Yakışır Açık Büfe İftar Sofraları

Wyndham Grand İzmir Özdilek, Ramazan ayı boyunca açık büfe iftar sofralarını canlı müzik ile buluşturarak daha da keyifli hale getiriyor.

26 Mayıs 13:05

Wyndham Grand İzmir Özdilek, Ramazan ayı boyunca özel iftar sofraları ve canlı müzik ile misafirlerini karşılamaya hazırlanıyor.

Şef Muzaffer Yalçın ve Yiyecek İçecek Müdürü Bayram Akdemir önderliğinde misafirlerine unutamayacakları bir iftar sofrası hazırlamak için gün sayan Wyndham Grand İzmir Özdilek, on bir ayın sultanına yakışır bollukta iftariyeliklerle sofraları taçlandırıyor. Zeytinyağlılar, sıcak yemekler, çeşitli tatlılar ve meyve çeşitleriyle gün boyunca özlemle beklenen iftar saatinde misafirlerinin tüm beklentilerini fazlasıyla karşılayacak olan Wyndham Grand İzmir Özdilek; uzun bir günün ardından sunulan sınırsız meşrubat, çay, filtre kahve ve şerbet ikramı ile sohbetleri daha da tatlandırıyor.

 

Özel iftar davetlerinizin adresi

Wyndham Grand İzmir Özdilek, Ramazanda misafirlerinizi ağırlayacağınız özel iftar davetlerini de 60 TL + KDV’den başlayan menü alternatifleriyle sunuyor. Gruplara tahsis edilen şık salonlar, denizin ferahlatan esintisini hissedeceğiniz havuz başı, punta teras ve çim bahçede ramazanın mistik havasını yaşamak isteyenler için Wyndham Grand İzmir Özdilek doğru bir lokasyon oluyor.


TAV