Wyndham Hotels & Resorts’un yeni markası ECHO Suites Extended Stay by Wyndham,

95’in üzerinde ülkede bulunan yaklaşık 9 bin 100 oteliyle dünyanın franchise veren en büyük otel şirketi Wyndham Hotels & Resorts, 24’üncü markasının ismini “ECHO Suites Extended Stay by Wyndham” olarak açıkladı.

14 Kasım 00:40

ECHO Suites Extended Stay by Wyndham, Wyndham Hotels & Resorts’un 24’üncü markası olarak portföydeki yerini aldı.

95’in üzerinde ülkede bulunan yaklaşık 9 bin 100 oteliyle dünyanın franchise veren en büyük otel şirketi Wyndham Hotels & Resorts, 24’üncü markasının ismini “ECHO Suites Extended Stay by Wyndham” olarak açıkladı. Bütçe dostu uzun dönem konaklama konseptiyle hayata geçirilen bu yeni marka altındaki ilk otellerin 2023 yılında ABD’de açılması bekleniyor.

Üzerindeki çalışmalara geçtiğimiz aylarda “Project ECHO” geçici ismiyle başlanan markanın ABD’deki proje stoku şimdiden 120 otele ulaştı. Geliştirme aşamasındaki bu otel projelerinin üçüncüsünün temeli Kasım ayı başında atıldı.

ECHO Suites markası, uzun süreli konaklayan misafirlerin “ikinci bir evden” aradıkları özellikleri, operasyonel verimlilik sayesinde düşük bir maliyetle sağlayabilmeye odaklanıyor. Sade, minimal ve modern bir anlayışla tasarlanan marka, alanların verimli kullanımı ve sağladığı temel hizmetlerin incelikle düşünülmüş olmasıyla öne çıkıyor.

Proje stokunda en hızlı büyüyen marka oldu

Wyndham Hotels & Resorts Başkanı ve CEO’su Geoff Ballotti, “ECHO Suites Extended Stay by Wyndham, yalnızca altı ay içinde proje stokumuzdaki en hızlı büyüyen marka konumuna ulaştı. Bu da, seyahat edenlerin ve otel geliştirenlerin bütçe dostu uzun dönem konaklama seçeneklerine yönelik güçlü talebinin devam ediyor olmasının bir yansıması” dedi.

Ballotti, şunları söyledi:

“Uzun süreli konaklayan misafirler başta olmak üzere seyahat eden herkes, hesaplı konaklamaya her zamankinden daha çok önem veriyor. Aynı zamanda, kendilerini yansıtacak ve kendileri gibi hissedebilecekleri, iyi tasarlanmış ve cazip mekanlar arıyorlar. Misafirlere bunu sağlayabildiğiniz zaman, yeniden sizinle konaklamak için size geleceklerine inanıyoruz. ECHO Suites tam da bunu yapıyor:

Misafirlere harika bir uzun dönem konaklama deneyimini harika bir fiyat ile sunuyor. Böylece misafirler, tıpkı bir eko etkisi gibi, bu konaklama seçeneğini tekrar tekrar tercih edebiliyor”.Uzun süreli konaklama konsepti konaklama sektöründe hızla artan bir paya sahip. Bu segmentin ABD pazarındaki doluluk oranları 2021 yılında diğer tüm segmentlerin toplamından neredeyse 20 puan fazla oldu. Wyndham, portföyündeki diğer 23 marka ile bütünlük oluşturan yeni markası ECHO Suites ile, ekonomi ve orta segmentlerdeki liderlik pozisyonunu daha da güçlendirmeyi hedefliyor

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV