Wyndham Rewards dünyada 100 milyon üye sayısına ulaştı

Wyndham Hotels & Resorts, sadakat programı Wyndham Rewards®'un dünya genelindeki kayıtlı üye sayısının 100 milyona ulaştığını açıkladı.

27 Mart 12:15

Wyndham Rewards dünyada 100 milyon üye sayısına ulaştı

Wyndham Hotels & Resorts, sadakat programı Wyndham Rewards®'un dünya genelindeki kayıtlı üye sayısının 100 milyona ulaştığını açıkladı.

Wyndham Hotels & Resorts’un, Türkiye’deki 100’e yakın otel de dahil olmak üzere dünya genelinde 50 binden fazla otel, resort tatil kulübü ve tatil kiralama tesisini kapsayan sadakat programı Wyndham Rewards®, dünya genelinde 100 milyon üyeye ulaştı. Wyndham Hotels & Resorts Pazarlamadan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Dana Rosenberg "Bulunduğumuz noktaya cömertliğiyle, sadeliğiyle ve dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar yeni anılar biriktirebilmeleri için sunduğu elli binden fazla seçenekle Wyndham Rewards'u tercih eden üyelerimiz sayesinde, 100 milyon üyemizin her biri sayesinde geldik" dedi. Wyndham Rewards üyeleri, kazandıkları puanları ücretsiz konaklamalar da dahil olmak üzere çeşitli fırsatlar için kullanabiliyor ve konakladıkça yeni üye seviyelerine ulaşarak tercihli oda seçenekleri, geç çıkış, daha hızlı puan kazanma gibi özelliklerden de yararlanabiliyor. Wyndham Rewards aynı zamanda, her yıl olduğu gibi 'Üyelere Özel Fırsatlar Ayı'nı da başlattı. Mart ayı boyunca her hafta açıklanan fırsatlar, programa promosyon dönemi içinde katılanlar da dahil olmak üzere Wyndham Rewards'un dünyanın her yerindeki üyeleriyle buluşuyor. Bu tekliflerin bazıları, ay boyunca açıklanan diğer tekliflerle birleştirilerek de kullanılabiliyor. Üyelere Özel Fırsatlar Ayı, katılımcı otellerde 14 Mayıs 2023’e kadar yapılacak konaklamalarda kullanılabilecek 15 bine kadar ek puan kazandıran ilk teklifiyle, 1 Mart’ta başladı.

Wyndham Hotels & Resorts Hakkında

Wyndham Hotels & Resorts (NYSE: WH), altı kıtada ve 95’in üzerinde ülkede bulunan yaklaşık 9 bin 100 oteliyle, tesis sayısı bazında dünyanın franchise veren en büyük otel şirketidir. Wyndham, her ziyaretçiye hitap eden ve yaklaşık 843 bin odanın bulunduğu ağıyla, konaklama sektörünün hem ekonomi, hem de orta segmentinde lider bir konuma sahiptir. Super 8®, Days Inn®, Ramada®, Microtel®, La Quinta®, Baymont®, Wingate®, AmericInn®, Hawthorn Suites®, Trademark Collection®, ve Wyndham®, şirketin portföyünde yer alan 24 otel markasından bazılarıdır. Şirketin ödüllü sadakat programı Wyndham Rewards, 100 milyon kayıtlı üyesinin, puanlarını dünya çapında binlerce otelde, resort tatil kulübü ve tatil kiralama tesisinde kullanmasına olanak sağlamaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen wyndhamhotels.com adresini ziyaret ediniz.

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV