Yazar ve fotoğrafçı İpek Gençer, kış tatil rotalarını anlattı.

Yazar ve fotoğrafçı İpek Gençer, MAG Şubat sayısına özel verdiği röportajında kış tatil rotalarını anlattı.

8 Şubat 14:13


Yazar ve fotoğrafçı İpek Gençer, MAG Şubat sayısına özel verdiği röportajında kış tatil rotalarını anlattı.

En yakında Kartalkaya olduğu için sıklıkla o bölgeyi tercih ettiklerini söyleyen İpek Gençer “Ama pistler hala birleşmediği için de kayak imkanı biraz sınırlı. Geçen yıl toz karıyla ünlü olan Sarıkamış’ı denedik ve çok sevdik. Ama doya doya kaymak için kesinlikle Erciyes! Tesisler çok yeni, açılan yerleri kar makineleriyle hemen kapatıyorlar, tek bir ski-pass ile dağın her yerinden kayabiliyorsunuz ve dilerseniz gece kayağı yapabiliyorsunuz” dedi. Çocuklu ailelere de önerilerde bulunan Gençer şunları söyledi: “Çocuklu ve kalabalık bir grup iseniz, Doğu Ekspresi ile Kars’a gidip, Sarıkamış’ta kayak yapmak, çocuklar için unutulmaz bir tatil olabilir”

Aşk dolu kareleri ile ilk kez birlikte objektif karşısına geçen Hande Soral ve İsmail Demirci’nin kapak yıldızı olduğu MAG Şubat sayısı, Sevgililer Günü ve kayak özel röportajları ve dopdolu içeriği ile www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store, Issue, Türk Telekom ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV