Yeni Yıl Organizasyonlarına Enerji Çözümleri Aksa’Dan

Yılbaşında kesintisiz eğlenceyi yaşatmak için organizasyonların önceden alması gereken önlemlerden biri de jeneratörler. Zamansız elektrik kesintilerine çözüm sunmasının yanı sıra; sürekli enerji ihtiyacını karşılamaya yardımcı olan Aksa Jeneratör, jeneratör setleriyle büyük tesislerden ev ve sokak partilerine kadar her yerde enerjiyi garantiliyor.

26 Aralık 11:54

Türkiye’nin lider jeneratör markası Aksa Jeneratör, yılbaşı eğlencesini benzersiz kılacak etkinliklerde enerji ihtiyacını karşılamaya yardımcı oluyor. Aksa Jeneratör ürün grubuyla hem ihtiyaç duyulan enerjiyi sağlıyor hem de mevcut elektriğin kesilmesi durumda enerji desteği veriyor.

 

 

Her ortama uygun enerji desteği

Büyük tesislerde, otellerde veya konserlerde kullanılan dizel jeneratörler, şebeke enerjisine yedek güç kaynağı ve sürekli güç kaynağı olarak işlev görüyor. Montaj yapılacak alanın ihtiyacına göre açık tip, sessiz kabinli tip, sessiz konteynerlı tip olarak gruplandırılan Aksa dizel jeneratör, dizel yakıtının parlayıcı özelliğinin olmamasıyla sabit tesislerde ve seyyar iş sahalarında sıklıkla tercih ediliyor.

Aksa Jeneratör sunduğu kiralama olanağı ile yeni yıl heyecanını herkesin kesintisiz yaşamasına olanak sağlıyor. Aksa Jeneratör ile kiralama olanağı da bulunan Aksa Dizel Jeneratör, portatif sürekli güç kaynağı olarak festivallerde, konser düzenlenen alanlarda, stadyumlarda, film setlerinde ve naklen yayın sistemlerinde kullanılabiliyor.


TAV