Yeni yılda Grand Hyatt'la gastronomik yolculuk

İş ve eğlence dünyasının merkezinde yer alan Grand Hyatt Istanbul, yeni yılda şehirde özel zamanlar geçirmek isteyenler için, birbirinden farklı seçeneklerle gastronomik bir yolculuk deneyimi sunuyor. 34 isimli restoranda sunulan tadım menüsü, birden fazla lezzeti deneyimlemek isteyenlerin hem gözüne hem damak zevkine hitap ediyor.

30 Aralık 12:46

Birbirinden lezzetli ve sağlıklı seçenekleriyle, şehre yepyeni bir lezzet kültürü getiren Grand Hyatt İstanbul, yeni yıla özel tadım menüsüyle konuklarına çok özel anlar yaşatıyor.

Kişiye özel servis anlayışında farklılık yaratan 34, Grand Hyatt Istanbul’un İtalyan Executive Şefi Fabio Brambilla’nın yönetimindeki mutfağında sunulan özel tadım menüsüyle misafirlerine farklı bir lezzet deneyimi yaşatıyor. Akdeniz ve Türk mutfağının buluşmasıyla oluşturulan “Güneş’in Mutfağı” konsepti, Grand Hyatt İstanbul misafirlerine farklı lezzetleri bir arada tadarak gurme deneyimi yaşatıyor.

Yeni Yılda Pazar Keyfi “34”e Katlanıyor

Grand Hyatt Istanbul, yeni yılda pazar günlerinin keyfine daha fazla varmak isteyenleri, her Pazar 12.00-16.00 saatleri arasında, brunch konseptinde hazırladığı özel bir kahvaltı menüsünü deneyimlemeye davet ediyor.

Grand Hyatt İstanbul bünyesindeki 34 isimli restoranın tüm dünya mutfaklarının harmanı ve özel sunumlarla hazırlanan brunch menüsü, heyecan verici bir gastronomik deneyim yaşamak isteyenlere hitap ediyor.


TAV