Yeni yıldan farklılık dileyenlere

155 yıllık tecrübesiyle İtalya’nın en köklü markalarından Pernigotti, yeni yıla girerken ilham verici bir hediye seçeneği olacak. Pernigotti’nin farklı Gianduia çikolatası, sizi ve sevdiklerinizi yeni deneyimlere ve tatlı zaferlere hazırlayacak. Her damak zevkine uygun çeşitleri ile Pernigotti, yeni yıla güzel bir başlangıç yapmanızı sağlayacak.

30 Aralık 12:42

Eşsiz lezzeti ile Pernigotti, yeni yılda hayata farklılık katmak isteyenlere eşlik edecek. Özel anlara yaraşır doğallığı ve eşsiz fındık lezzeti ile Pernigotti, yeni yıl kararlarınızı alırken size ilham verecek. Pernigotti, hem kendiniz, hem de sevdikleriniz için damak tadınıza hitap edecek ve unutulmazlar arasına girecek seçkin bir hediye olacak.

155 yıldır kalitesinden ödün vermeyen Pernigotti’nin farkı, pürüzsüz bir dokuya ve ağızda yayılan fındık lezzetine sahip Gianduia tarzı çikolatasından ileri geliyor. Bu lezzeti bugün de sürdürmek için Pernigotti, yalnızca yüksek kaliteli fındıklar ve kakao, şeker pancarından elde edilen şeker ve doğal vanilya kullanıyor. İçine doğallığına gölge düşürecek malzemeler asla eklemiyor.

Her damak zevkine uygun çeşitleri ve zarif görüntüsüyle Pernigotti, yeni yıldan yeni deneyimler, tatlı zaferler ve mutluluk dileyenler için güzel bir başlangıç olacak.


TAV