Yeşim Kaya,  Extralife Md ve Son Kitabını CVK Park BoshphorusHotel’in, Yeni Mekânı Evergreen’de Tanıttı

İstanbul’da, şehrin kalbi Gümüşsuyu’nda bulunan CVK Park Bosphorus Hotel’in yeni mekânı özel tasarım dikey bahçe “Evergreen”, Extralife Md kurucusu ve yazar Yeşim Kaya’nın, Türkiye’nin ilk, bütüncül sağlık yaşam portalı Extralife Md’nin lansmanına ev sahipliği yaptı

5 Aralık 13:22

Yeşim Kaya,Kurucusu Olduğu Sağlıklı Yaşam Portalı Extralife Md ve Son Kitabını CVK Park BoshphorusHotel’in, Yeni Mekânı Evergreen’de Tanıttı

İstanbul’da, şehrin kalbi Gümüşsuyu’nda bulunan CVK Park Bosphorus Hotel’in yeni mekânı özel tasarım dikey bahçe “Evergreen”, Extralife Md kurucusu ve yazar Yeşim Kaya’nın, Türkiye’nin ilk, bütüncül sağlık yaşam portalı Extralife Md’nin lansmanına ev sahipliği yaptı. 

CVK Hotels&Resort otel grubunun Taksim Gümüşsuyu’nda yer alan beş yıldızlı oteli CVK Park Bosphorus Hotel’de tanıtımı yapılan, Extralife Md bütüncül sağlık portalı, hücreden evrene sağlık mottosu ile yola çıkarak, ülkemizin en kıymetli isimlerinin bir arada olduğu weel-being ve cell-being çözümlerini bir arada ve bütüncül olarak ele alıyor.

Tıbbın, bilimin ve liyakatin bir arada olduğu çözümler ile “Sağlıklı Yaşam” kavramını yeniden tanımlayan Extralife Md portalı da gerçekleşen etkinlikte tanıtıldı. Genovasyon, integrohealth iş birliğinin imzalarının atıldığı brunchta tıp ve kişisel gelişim dünyasından birçok isim yer aldı. Prof. Dr Ümit Zeybek, sistem kurucusu Yeşim Kaya ve Integro Health kurucusu Elchin Baghirov ekiplerini ve sistemi tanıttı. Gelecek bu gün başlıyor ve artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak diyen ekipte, tıp camiasının önemli isimlerinin yanı sıra, tiyatro sanatçısı Betül Arım, Hollywood yıldızlarının danışmanı Mickey Mehta, İtalyan aktör Ferdinando Maddaloni, sanatçı yazar Cenk Yüksel, Mutluluk akademisi sahibi Gülferi Yıldırım yer alıyor. 

İş ve sanat dünyasından isimlerin katılımıyla gerçekleşen lansman da sağlıklı beslenme üzerine de keyifli bir sohbet gerçekleşti.

CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’un balo salonu katında yer alan yaklaşık 2000m2 yeşil duvar alanı ile doğadaki doğal ve doğal görünümlü materyallerin özel bir tasarımla bir araya getirilerek sunulduğu Evergreen dikey bahçe, açık hava fuaye alanı, özel etkinlik alanı ya da toplantı molaları için tercih ediliyor.

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV