Yönetimde 20.yılını tamamlayan Mehmet İşler seçime tek başkan adayı olarak girecek.

Türkiye Otelciler Federasyonu(TÜROFED)’nun önemli üyelerinden Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği (ETİK) 22.seçimli Genel Kurulu’nu 14 Mayıs 2024 Salı günü yapacak. Yönetimde 20.yılını tamamlayan Mehmet İşler seçime tek başkan adayı olarak girecek.

13 Mayıs 12:34

ETİK 22.GENEL KURULA TEK ADAYLA GİRİYOR EGELİ TURİZMCİLERİN ADAYI  BEŞİNCİ KEZ MEHMET İŞLER'  

Ege Bölgesinin en güçlü turizm meslek örgütü, Türkiye Otelciler Federasyonu(TÜROFED)’nun önemli üyelerinden  Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği (ETİK)  22.seçimli Genel Kurulu’nu 14 Mayıs 2024 Salı günü yapacak. Yönetimde 20.yılını tamamlayan Mehmet İşler seçime tek başkan adayı olarak girecek.

ETİK 22.Genel Kurulu 14 Mayıs 2024 Salı Günü Saat 18.00’de İzmir’in Bornova İlçesi’nde İbis Styles Otel  toplantı salonlarında gerçekleştirilecek. Seçimli Genel Kurul’a;  yönetimde, iki dönemi Yönetim Kurulu üyesi, 4 dönemi Yönetim Kurulu Başkanı olarak 20.nci yılını tamamlayan mevcut başkan Mehmet İşler tek aday olarak girecek.  

Başkan ve yeni yönetim kurulunun seçiminin ardından Saat 19’00’da başlayacak programa, İzmir Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanı başta olmak üzere İzmir protokolü ile turizm camiasının duayen ve önemli isimlerinin katılması bekleniyor.

YÖNETİMDE 20 YILI TAMAMLAMANIN GURUR VE TECRÜBESİYLE YENİDEN BAŞLIYORUZ

Yönetimde uzun yıllar görev aldığını, ekibiyle birlikte ETİK ve Ege turizmini her yıl yeni hedeflere taşımanın gururunu yaşadıklarını belirten ETİK Başkanı ve TÜROFED Başkan yardımcısı Mehmet İşler üyelerin teveccühü ve ısrarıyla tekrar aday olduğunu söyledi. Mehmet İşler; “Türkiye’de turizm  son yıllarda çok önemli atılımlar yapmış, dünya süper liginde kendisine önemli bir yer edinmiştir. Önümüzdeki birkaç yıl içinde kendisine 100 milyon turist 100 milyar dolar girdi hedefini koymuştur. Sayın Turizm Bakanı’nın,  Türkiye Turizm Tanıtma ve Geliştirme Ajansı(TGA)’nın, Turizm Meslek Örgütleri ve bizzat  biz turizmcilerin gayret ve çabalarıyla ulaşılmaz denilen zirvelerde olmaya devam ediyoruz. Türkiye’nin cari açığını kapatan, 12 ay çalışan, insanımıza ve kendisinin dışında bir çok sektöre istihdam ve iş akışı sağlayan,  aktif bir sektörün üyeleriyiz. Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği 1956 yılında kurulmuş ve bayrağı hep zirvelerde dolaştırmış çok önemli bir kurum. Onun yönetiminde 20.yılı tamamlamanın gururunu yaşıyorum. Bu gurur ve tecrübeyle işimize yeniden başlıyoruz. Turizme hizmette birbirleriyle yarışan ve bu onurlu göreve beni bir kez daha taşımak isteyen tüm üyelerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV