Zirvede güçlü STK ve markaların katılımıyla ziyaretçiler dolu dolu 2 gün geçirecekler.

Ege Kobi Zirvesi Başlıyor Ekonomimizin önemli ve itici gücü olan Kobilerin sorunları, ihtiyaçları, ve çözüm önerileri Kobi Zirvesinde ele alınacak.

26 Şubat 21:26

Ege Kobi Zirvesi Başlıyor

Ekonomimizin önemli ve itici gücü olan Kobilerin sorunları, ihtiyaçları, ve çözüm önerileri Kobi Zirvesinde ele alınacak.

Zirve Ege kobider tarafından 28-29 Şubat tarihlerinde Adnan Saygun Sanat Merkezi İzmir’de İzmir Büyükşehir Belediyesi, HDİ Sigorta, Folkart, Ege Kobi AŞ  destekleriyle gerçekleştirilecek. 

Zirvede güçlü STK ve markaların katılımıyla ziyaretçiler dolu dolu 2 gün geçirecekler. 

8 oturumla 40 uzman konuşmacının katıldığı zirvede ayrıca yapılacak olan ‘’İş Köprüsü’’ etkinliğiyle markalar hizmet ve mallarını ziyaretçilerle buluşturacaklar. İşbirliği, fırsatlar gerçekleştirecekler.

Zirvenin Konuları; Finansa Erişim, İz Peşinde, Yetenek Kazanımı Ve İstihdam, Dijitalleşme Ve Yapay Zeka, Tarım Kobilerinde Bugün-Yarın, İş Köprüsü Görüşmeleri  ve  Zirve finalinde değerli tiyatro sanatçısı Yüksel Ünal’ın gösterisi yer alacak.

Egekobider Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Bilek davetinde ‘’Sevgili Dostlarımız sizlerle uzun zamandır planladığımız bir çalışmamızı paylaşmak istiyorum. Kurulduğu günden bu yana Kobilerin gelişmesi için birbirinden değerli çalışmalar yapan EGEKOBİDER Şubat 2024’te bölgemiz ve ülke ekonomimiz için faydalı sonuçlar oluşturacağını düşündüğümüz Ege Kobileri Buluşuyor etkinliğini sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu etkinlikte işbirliği ve güçbirliği yapacağımız ekonomi STK’ları, Kobiler, üyelerimiz ve Kobilere yönelik mal ve hizmet üreten çok kıymetli tedarikçilerimizle bir araya gelecek ve Kobilerimize yönelik çözüm önerileri ve fırsatları paylaşacağız. EGEKOBİDER tarafından planlanan İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin destekleri ile gerçekleşen ve Dev Ajans tarafından gerçekleştirilecek olan etkinliğin öncelikli amacı Kobilerimizin sorunlarına yönelik çözüm önerileri bulmak ve Kobilere yönelik mal ve hizmet üreten sektör temsilcilerinin Kobilerle etkin bir şekilde buluşmasını sağlamak. Öncelikle İzmir ve Ege Bölgesi’ne yönelik üye ve tedarikçilerimiz, Kobiler, ilgili ekonomik kurum ve kuruluşlar, üniversitelerimizin ilgili birimleri ve ilgili STK’larla yapacağımız Ege Kobileri Buluşması’na hepinizi bekliyoruz’’ dedi.

Zirve 28 Şubatta Adnan Saygun Sanat Merkezinde saat 10.00’da kayıtla başlayacak.

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV