Zuma İstanbul, Yenilenen Menüsü İle Fark Yaratmaya Devam Ediyor

Çağdaş Japon mutfağının Londra merkezli, ödüllü temsilcisi Zuma, sofistike ortamında Japon mutfağının orijinal örneklerini sunuyor.

3 Nisan 12:14

İstinyePark’ın markalar sokağındaki mükemmel konumu ve benzersiz tatları ile İstanbul’un en gözde mekanlarından biri olan Zuma, yenilenen menüsü ile ayrıcalıklı bir deneyim sunmaya devam ediyor.

Zuma, otantik modern Japon mutfağını yansıtan imza tatları arasına, “Zencefil ponzu et tartar, osetra havyar ve nori ekmek”, “Izgara kuzu karski, karabiberli wafu sos” ve “Izgara deniz tarağı, tereyağlı japon eriği sos” gibi bahar aylarına özel yeni mevsimlik lezzetler ekledi.

Menüye eklenen yeni lezzetlerin yanı sıra, akşam yemeklerinde, Zuma şefinin özel olarak hazırladığı tadım menüsü de artık deneyimlenebilecek. Japonca’da “tanrıların hediyesi” anlamına gelen “Daikoku menüsü”, Zuma’nın tüm dünyada popüler ve markanın imzası haline gelmiş olan 12 çok özel mevsimsel tatları ile hazırlanıyor.

Zuma’nın yetenekli someliye ekibi de, yemeklere eşlik edecek özel önerileri ile misafirlerine benzersiz bir gastronomi deneyimi yaşatıyor.


TAV