Aralık boyunca nefis tatlar St. Regis Brasserie’de

İstanbul’un odak noktası Nişantaşı’nda St. Regis İstanbul’un giriş katında hizmet veren St Regis Brasserie, Aralık ayı boyunca sevdiklerinizle geçireceğiniz keyifli günlere kış menüsü, Holiday Tea Time, kek ve pastalarıyla eşlik ediyor. Executive Chef Gürcan Gülmez ve Executive Pastry Chef Gürsel Aydın önderliğinde hazırlanan menüler, çok özel fiyatlarla satışa sunuluyor.

29 Kasım 19:49

Enfes kek ve pasta sunumları St. Regis Brasserie’de

St. Regis Brasserie, Aralık ayına özel olarak hazırlanan kek ve pasta menüsünü misafirleriyle buluşturuyor. Executive Pastry Chef Gürsel Aydın ve ekibinin hazırladığı kek ve pasta menüsünde “Taze Orman Meyveleri, Valrhona Çikolata, Taze meyveler ile hazırlanmış pastalar ve kışın vaz geçilmezleri olan tatlı baharatlı çörekler ve Stollen’lar yer alıyor.

Açıldığı günden itibaren tatlılarıyla alışkanlık yaratan St. Regis Brasserie, Bakes Sale kapsamında sunduğu kek ve pastaların 4 kişiliği 95 TL’ye, 8 kişiliği 180 TL’ye, 10 kişiliği de 220 TL’ye özel kutular eşliğinde satışa sunuluyor.

 

St. Regis Brasserie’de “Holiday Tea Time”

St. Regis Brasserie, birbirinden lezzetli ikramların sunulduğu Holiday Tea Time ile gününüze lezzetli bir çözüm getiriyor. St. Regis Brasserie, 22-26 Aralık tarihleri arasında saat 16.00 -18:00 arasında gerçekleştirilecek Holiday Tea Time ile Mulled şarabının yanı sıra, sandviçler, balkabaklı tart, küçük Fransız tatlıları gibi ikramlarla hem gözünüze hem damak zevkinize hitap ediyor. Kişi başı fiyatı 85 TL.

 

Kış aylarına özel sıcak menü

St. Regis Brasserie, kış menüsüyle soğuk kış günlerine sıcak ve lezzetli alternatifler sunarken, İstanbul’un en gözde lokasyonu Nişantaşı’nda misafirlerine beklentilerin ötesinde bir deneyim yaşatıyor. Üç çeşit öğle yemeği menüsü ve “glue wine” şarap seçeneklerinin yer aldığı St. Regis Brasserie’nin kış menüsünü kişi 175 TL’ye deneyimleyebilirsiniz.


TAV