Bentour Reisen otel rehberliği eğitim semineri ile 2023 yaz sezonunu açtı.

Miracle Resort Hotel`de geçtiğimiz haftada 30'dan fazla Bentour Reisen otel rehberinin katıldığı otel rehberliği eğitim semineri ile 2023 yaz sezonunu açtı.

20 Mart 13:30

BENTOUR REISEN OTEL REHBERLERİ EĞİTİMİ İLE YAZ 2023 SEZONUNU AÇTI 

Miracle Resort Hotel`de geçtiğimiz haftada 30'dan fazla Bentour Reisen otel rehberinin katıldığı otel rehberliği eğitim semineri ile 2023 yaz sezonunu açtı.Müşteri hizmetleri, rehberlik hizmeti, operasyon, hukuk ve psikoloji konularını kapsayan eğitim ve geliştirme programı ile rehberler arasındaki iletişim, etkileşim ve yeteneklerinin farklılaşma çalışmaları yapıldı.

Bentour Reisen'in kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Uğur, Bentour Reisen COO'su Dieter Reiser ve Bentour Reisen Türkiye Genel Müdürü Vildan Erdin`in açılış konuşmalarıyla seminer başladı.

Meslek hayatına otelrehberliğiile başlamış olan Kadir Uğur, „Rehberimiz müşteri karşısında Bentour’u temsil eden kişi. Rehber arkadaşlarımızın sayesinde müşteri memnuniyetini %99,6 oranlarda koruyabilmekteyiz. Diğer Operatörlere nazaran fiyat odaklı değil, hizmet odaklı çalışıyoruz,” dedi. 

İş ve psikoloji konusunda çok sayıda kitabın yazarı Prof. Dr. Acar Baltaş verdiği eğitimde, iş hayatında iletişiminin yanı sıra duyguların kararlar üzerindeki etkisini vurguladı.

Günün diğer konuşmacıları arasında Bentour Reisen müşteri hizmetleri uzmanı Bettina Sabel ve rehberlerin koordinasyon konularında operasyon müdürü Şahamettin Çelik yer aldı.

Başarılı geçen rehber eğitimi eğlenceliakşam yemeği ile sona erdi.

Saygılarımızla, 

Bentour Reisen 

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV