Cruise Critic Awards Ödülleri Açıklandı

Cruise Critic Awards ödülleri açıklandı. Dünya çapından kruvaziyer yolcularının tecrübeleri ve yorumlarına dayanan puanlamalar sonucunda; Celestyal Cruises en iyi fiyat, en iyi eğlence, en iyi biniş, en iyi kara turları seçmelerinde kendi kategorisinin en iyisi seçildi.

22 Şubat 20:46

Efsanevi Yunan Adaları Turları’yla kalpleri fetheden, yıl boyunca düzenlediği otantik turlarıyla gerçek Küba deneyimi sunan Celestyal Cruises’dan güzel bir haber var. Türkiye pazarında cruise tecrübesini geniş kitlelere yayarak Türk gezginlerin de memnuniyetini kazanan Celestyal Cruises’un kalitesi; dünya kruvaziyer yolcuları tarafından da tescillendi.

Dünya kruvaziyer sektörünün nabzını tutan Cruise Critic adlı web sitesinin her yıl düzenlediği Cruisers 'Choice Awards’ ödüllerinde Celestyal Cruises 2017’nin en iyileri arasına seçildi. Dünya çapında kruvaziyer yolcularının tecrübe ve yorumlarına dayanan derecelendirmede; Celestyal Cruises orta ölçekli gemiler kategorisinde 4 dalda ayrı ayrı en iyisi seçilerek birinciliği aldı. En iyi fiyat, en iyi eğlence, en iyi biniş ve en iyi kara turları dallarında gelen birincilikle Celestyal Cruises; dünya kruvaziyer firmaları arasındaki yıldızını daha da parlattı. 

Celestyal Cruises CEO'su Kyriakos Anastassiadis, ödülle gelen başarıyı şöyle yorumladı: "Celestyal Cruises, Ege ve Küba sularında ziyaret ettiği her limanda, bölgenin kimliğine uygun hareket etmeye, otantikliğe ve hizmet bütünlüğüne kendini adamıştır. Bütün bu değerleri tek bir fiyata dahil etmekten mutluluk duyuyoruz: Sabah, öğlen ve akşam yemeklerinin yer aldığı tam pansiyon konaklama, en iyi markaları içeren herşey dahil konsepti, en iyi kıyı gezileri, güvertedeki eğlence ve armağanlar. Bu ödülleri almamız, çalışmalarımızın konuklarımız tarafından takdir edildiğini göstermektedir.’’

 


TAV