FEST’ten Macera Dolu EXODUS Gezileri

Dünyanın en saygın ve deneyimli seyahat kurumlarıyla işbirliği yapan FEST Travel’ın sunduğu İngilizce rehberlik hizmetli EXODUS gezileri, farklı tarih seçenekleri ve makul fiyatlarla yeni keşiflerin heyecanını bir araya getiriyor.

16 Şubat 03:07

30 yılı aşkın tecrübesini arkasına alarak rotasını her zaman daha iyiye, daha yeniye ve daha keyifliye çeviren FEST Travel, birer klasik haline gelmiş programları, Notalı Rotalar®, HaBuDiyar®, Trenli Rotalar®, Yavaş Seyahat®, Lezzetli Rotalar® gibi farklı markalar altında sunduğu tematik gezileri ve FEST güvencesiyle ekonomik yolculuklar sunan Oeconomica® programlarıyla sektöründe çıtayı yükseltmeye devam ederken, dünyanın en saygın ve deneyimli seyahat kurumlarıyla işbirliklerini de sürdürüyor.

FEST’in Türkiye’deki tek yetkili acentesi olduğu İngiltere menşeli EXODUS firmasının hikâyesi, 1974’te iki arkadaşın, Afganistan’a yaptığı yolculukla başlıyor. Sarp Hindukuş Vadisi’nin gizli hazinesi Cam Minaresi’ni görmek için çıktıkları yolculuk, günümüzün macera dolu EXODUS programlarının temelini oluşturuyor.

EXODUS programları, bambaşka kültürlerin mirasını ve doğal güzelliklerini ayağınıza getiriyor. Bu kez dünyanın farklı bölgelerinden gezginlerle bir araya gelebileceğiniz ve yerel İngilizce rehberlik hizmetiyle sunulan, kesin kalkışlı gezilerle… Farklı tarih seçenekleri ve makul fiyatlar, yeni keşiflerin heyecanıyla buluşuyor.


TAV