Mövenpick Bosphorus, yılbaşı akşamında muhteşem bir eğlenceye ev sahipliği yapacak.

Merkezi konumu, muhteşem boğaz manzarası ve üst düzey hizmet anlayışıyla dikkat çeken Mövenpick Bosphorus, yılbaşı akşamında muhteşem bir eğlenceye ev sahipliği yapacak.

8 Aralık 15:50

MÖVENPİCK BOSPHORUS YENİ YILI İTALYAN LEZZETLERİ VE EĞLENCE DOLU MÜZİKLERİYLE KARŞILIYOR

 

Merkezi konumu, muhteşem boğaz manzarası ve üst düzey hizmet anlayışıyla dikkat çeken Mövenpick Bosphorus, yılbaşı akşamında muhteşem bir eğlenceye ev sahipliği yapacak. Misafirler, ünlü  DJ Ali Sayar’ın şarkılarıyla yeni yılı karşılayacak. Şef Vittorio, yeni yıl akşamına özel hazırlanmış imza lezzetleriyle benzersiz bir gastronomi deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.

 

EĞLENCE VE LEZZET BİR ARADA

Mövenpick Bosphorus, yeni yıla hem eğlenceli hem de lezzetli bir başlangıç yapmak isteyen misafirlerini bekliyor.Yılbaşı akşamında,sevilen DJ Ali Sayar şarkılarıyla misafirleri eğlendirirken, Şef Vittorio menüsüyle gastronomi şöleni yaşatacak. 5 aşamalı yeni yıl menüsünün başlangıcında şefin özel ikramı ve çeşitli ara sıcak tatlar misafirlerin beğenisine sunulacak. Ana yemek seçeneklerinde ise tavada mühürlenmiş deniz levreği fileto,fırınlanmış dana kaburga, barolo şarabında dinlendirilmiş balzamik sirke soslu bonfile olacak. Şef Vittorio,3 seçenekli imza tatlılarını misafirlerin beğenisine sunacak.

Rezervasyoniçin: 0(212) 370 21 66

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV