Vialand AVM, yılbaşında özel bir kermese ev sahipliği yapıyor.

Vialand AVM, “Yeni Yıl Alışveriş ve Moda Günleri“ ile modadan sanata, dekorasyondan kozmetiğe uzanan geniş marka yelpazesi ile birbirinden değerli girişimcileri yeni koleksiyonlarını ağırlamaya hazırlanıyor.

18 Aralık 23:26

Açık Hava Konsepti ile Vialand Alışveriş Merkezi’nde“Yeni Yıl Alışveriş ve Moda Günleri”  20 Aralık – 02 Ocak Başlıyor.

Vialand AVM, “Yeni Yıl Alışveriş ve Moda Günleri“ ile modadan sanata, dekorasyondan kozmetiğe uzanan geniş marka yelpazesi ile birbirinden değerli girişimcileri yeni koleksiyonlarını ağırlamaya hazırlanıyor.Açık hava konsepti, büyük metrekareli mağazaları, sosyal yaşamıyla alışverişi gerçek bir keyfe dönüştüren Vialand AVM, yılbaşında özel bir kermese ev sahipliği yapıyor. Farklı markaları, yeni ürünleri ve girişimcileri ziyaretçilerle buluşturacak olan kermes ünlü isimleri de ağırlayacak.

20 Aralık – 2 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek olan VialandAVM’deki “Yeni Yıl Alışveriş ve Moda Günleri”,influencerlar ve ünlü isimlerin katılacağı bir lansmanla açılacak. İlk gün düzenlenen etkinlikte, Ivana Sert, Gizem Hatipoğlu, Emel Yıldırım, Özlem Yıldız misafirlerle buluşacak. Ziyaretçiler aynı zamanda çeşitli söyleşiler ve sahne performansı ile alışverişin en havalı caddesi VialandAVM’de keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayacak.

Jade & Brands kurucu ortakları Yeşim Yılmaz, Aslı Özdemir ve Tuğba Tosyalı’nın ev sahipliği ile düzenlenecek etkinlikte, misafirler yılbaşı alışverişinin keyfini sonuna kadar çıkarırken bir yandan Astrolog Aygül Aydın, Vialand misafirlerini 2023 öngörüleri hakkında bilgiledirecek.

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV